وفات حضرت ام البنین (س)
تبلیغات

جستجو

آمار سایت

کد رهگیری برای دانلود فایل اشعار

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 2542 مهمان و 1 عضو آنلاین داریم

جدول کتب الکترونیکی

وفات حضرت ام البنین (س)

فیلتر عنوان     نمایش # 
# عنوان مطلب نویسنده بازدیدها
1 دو بیتی حضرت ام البنین(س) -( ای اهل حرم ماه من این بار میاید 2 ) یحیی باغانی 100
2 دو بیتی حضرت ام البنین(س) -( ای مادر چار آفتاب ادرکنی ) یحیی باغانی 46
3 دانلود سبک نوحه حضرت ام البنین(س) -( بعد از آن ظلم و کینه میروم از مدینه ) یحیی باغانی 40
4 دانلود سبک زمینه حضرت ام البنین(س) -( میریزه اشکام ولی نه مثل زینب می لرزه دستام ولی نه مثل زینب ) یحیی باغانی 56
5 شعر م -( در شهر مدینه چه خبر افتاده ) یحیی باغانی 35
6 شعر مدح حضرت ام البنین(س) -( از این بانو قمر ها را گرفتند ) یحیی باغانی 50
7 شعر شهادت حضرت ام البنین(س) -( از پس چادرتان بوی خدا می آید ) یحیی باغانی 38
8 شعر شهادت حضرت ام البنین(س) -( همسایه های لقمه ی نانت فقیرها ) یحیی باغانی 194
9 شعر شهادت حضرت ام البنین(س) -( مردم بهم شیرآفرین نمیگن ) یحیی باغانی 105
10 شعر شهادت حضرت ام البنین(س) -( در ره عاشقی فدا بودی ) یحیی باغانی 94
11 شعر شهادت حضرت ام البنین(س) -( خانمی که تا خود خورشید قامت داشته ) یحیی باغانی 101
12 شعر شهادت حضرت ام البنین(س) -( ای که از عشق علی پیرو الله شدی ) یحیی باغانی 113
13 شعر شهادت حضرت ام البنین(س) -( اگر نشد که نهم رو به کربلای حسین ) یحیی باغانی 709
14 شعر شهادت حضرت ام البنین(س) -( نفس نفس همه ی کوچه ها پر از آه است ) یحیی باغانی 393
15 شعر شهادت حضرت ام البنین(س) -( منم غلام همه بچه های ام بنین ) یحیی باغانی 354
16 شعر وفات حضرت ام البنین(س) -( با روضه های ام بنین لطمه میزنم ) یحیی باغانی 422
17 حضرت ام البنین(س)-مدح -( چون تو، کسی شبیه به زهرا نمی شود ) یحیی باغانی 390
18 حضرت ام البنین(س)-مدح -( در مدارت قمر پدید آمد ) یحیی باغانی 186
19 حضرت ام البنین(س)-مدح -( خوب است كه مادر دلِ نَر داشته باشد ) یحیی باغانی 203
20 حضرت ام البنین(س)-مدح و مصائب -( آغشته با نسیم تو در گفتن آمده ) یحیی باغانی 141
21 حضرت ام البنین(س)-مدح و مصائب -( ای شده محرم به ولای ولی ) یحیی باغانی 162
22 حضرت ام البنین(س)-مصائب -( دل من خسته ز غم هاست کجایی عباس ) یحیی باغانی 398
23 حضرت ام البنین(س)-مصائب -( نسیم طف که در این کوچه ها گذر دارد ) یحیی باغانی 172
24 حضرت ام البنین(س)-مصائب -( اشک می ریزد که شاید عقده هایش وا شود ) یحیی باغانی 243
25 حضرت ام البنین(س)-مصائب -( تا که سائل می رسد بر در خجالت می کشد ) یحیی باغانی 212
26 حضرت ام البنین(س)-مدح و مصائب -( ای امیرالمؤنین را یار یا امّ البنین ) یحیی باغانی 227
27 حضرت ام البنین(س)-مصائب -( با آه آه خویش پُلی تا فلک زدی ) یحیی باغانی 120
28 حضرت ام البنین(س)-مصائب -( روزگارم در غم آن قد و بالا سوخته ) یحیی باغانی 196
29 حضرت ام البنین(س)-مصائب -( قسمت این بود که تو محرم حیدر باشی ) یحیی باغانی 239
30 حضرت ام البنین(س)-مصائب -( در میان کوچه های شهر نور ) یحیی باغانی 150
31 حضرت ام البنین(س)-مدح -( به که باید بسپارم خبر این غم را ) یحیی باغانی 124
32 شعر حضرت ام البنین(س)-مدح -( عاشق شدم که از همه بهتر بخوانی ام ) یحیی باغانی 141
33 شعر حضرت ام البنین(س)-مدح و مصائب -( با نور استجابت و ایمان عجین شدی ) یحیی باغانی 119
34 متن و سبک واحد سینه زنی برای وفات حضرت ام البنین (س) -( ام البنینم – زار و حزینم ) سید محسن احمدزاده 560
35 غزل حضرت ام البنین(س) -( بانوی مهربان غزل زاده ی‌‌ متین ) یحیی باغانی 626
36 شعر وفات حضرت ام البنین(س) -( عزا بگیر بقیع روضه خوان تو رفته ) یحیی باغانی 1226
37 شعر وفات حضرت ام البنین -( کي مدينه ز ياد خواهد برد ) یحیی باغانی 770
38 دانلود سبک نوحه وفات حضرت ام البنین(س) -( آید ز تو ای بانو شمیم عطر یاسی ) یحیی باغانی 788
39 دانلود سبک وفات حضرت ام البنین(س) -( اولادی وَ مَن تحتَ الخَضرا یا الله ) یحیی باغانی 700
40 دانلود سبک زمزمه وفات حضرت ام البنین(س) -( خادمه هستم به بیتِ اهل‌بیت مصطفی ) یحیی باغانی 701
41 دانلود سبک نوحه وفات حضرت ام البنین(س) -( امّ البنینـــم و در زمزمـــه منـــم ) یحیی باغانی 654
42 دانلود سبک زمینه وفات حضرت ام البنین(س) -( حامی قرآن و دین ، مدد یا ام البنین ) یحیی باغانی 672
43 دانلود سبک نوحه وفات حضرت ام البنین(س) -( من کیم ام البنینم یاور حبل المتینم ) یحیی باغانی 786
44 دانلود سبک زمینه وفات حضرت ام البنین(س) -( یاور و یار حبل المتین سیدتی ام البنین ) یحیی باغانی 757
45 دانلود سبک شور وفات حضرت ام البنین(س) -( بانوی آفتاب ، ام البنین مدد ) یحیی باغانی 685
46 مثنوی حضرت ام البنین(س)(سلام ما به تو ای هاجر چهار ذبیح) یحیی باغانی 1272
47 شعر حضرت ام البنین(س)(گفتم ام البنین، دلم پا شد) یحیی باغانی 1193
48 شعر حضرت ام البنین(س)(زنی شبیه خودش عاشق،زنی شبیه خودش مادر) یحیی باغانی 908
49 شعر حضرت ام البنین(س)(ای جبرئیلم تا خدایت پرکشیدی) یحیی باغانی 941
50 شعر حضرت ام البنین(س)(روضه هایی عجیب میخواند) یحیی باغانی 1610

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدی > انتها >>
صفحه 1 از 4

برترین مطالب از دید کاربران

آخرین مطالب

محصول تصادفی