• سه شنبه 3 بهمن 96

دانلود مولودی های امام زمان(عج)

11129
77

برای دانلود فایل ها  به ادامه مطلب مراجعه کنید

1-  دانلود مولودی حاج سید مهدی میر داماد =-ذکر دلم

2-دانلود مولودی حاج حسن خلج =-می خوام یک دفعه تو رو ببینم

3-دانلود مولودی حاج محمود کریمی=1--شب فراغت غیر غم یاورم نمی شه 2-لب و منو ترانه شور غوغا

4-دانلود حاج سعید حدادیان=-مولودی بیا بیا امید انبیاء

5-دانلود مولودی های روح الله بهمنی1-مولودی   دلم می خونه دعای فرج 2-مولودی   تو آخرین ولی عهد خدایی

• سه شنبه
  • 13
  • تیر
  • 1391
  • ساعت
  • 14:0
  • نوشته شده توسط
  • جواد

SAJJAD

پاسخ: دانلود مولودی های امام زمان(عج)
دوست از طریق ایمیل برایم مولدی بفرستید

دوشنبه 20 خرداد 1392ساعت : 15:09

كاظم

درخواست مولودي
اي دوست عزيز خواهش ميكنم اشعار جديد مولودي ميلاد امام زمان (عج) برايم بفرستي با تشكر

سه شنبه 28 خرداد 1392ساعت : 04:36

ارسال دیدگاه

اشعار جدید ماه مبارک شعبان

در فضیلت و اعمال ماه شعبان از امام جعفر صادق(ع) روایت است که چون ماه شعبان داخل مى‌شد، حضرت امام زین العابدین(ع) اصحاب خود را جمع مى‌کرد و مى‌فرمود: اى گروه اصحاب من! مى‌دانید این چه ماهى است، این ماه شعبان است و حضرت رسول (ص) مى‌فرمود: شعبان ماه من است، پس در این ماه روزه بدارید، براى محبت پیغمبر خود و براى تقرب به سوى پروردگار خود، به حق آن خدایى که جان على بن الحسین به دست قدرت اوست، سوگند یاد مى‌کنم که از پدرم حسین بن على(ع) شنیدم که فرمود شنیدم از امیرالمؤمنین(ع) که هر که شعبان را روزه دارد، براى محبت پیغمبر خدا و تقرب به سوى خدا، خدا او را دوست دارد و نزدیک گرداند او را به کرامت خود در روز قیامت و بهشت را براى او واجب گرداند.

در فضیلت وفرمود شنیدم از امیرالمؤمنین(ع) که هر که شعبان را روزه دارد، براى محبت پیغمبر خداگرداند.

در فضیلت وفرمود شنیدم از امیرالمؤمنین(ع) که هر که شعبان را روزه دارد، براى محبت پیغمبر خداگرداند.

تعداد اعضا ۱۷4۲۵ نفر

ورود کاربران