ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )
تبلیغات

جستجو

آمار سایت

کد رهگیری برای دانلود فایل اشعار

ورود کاربران

نمایش تصادفی برچسب ها

حاضرین در سایت

ما 942 مهمان آنلاین داریم

ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )

Powered by Scontent
میانگین امتیار کاربران: / 626
ضعیفعالی 

شعر ((ای قلم سوز لرین ... )) به همراه ترجمه فارسی و سبک شعر با صدای زیبای حاج ابراهیم رهبر

ای قلم سوزلَرین دَه اَثریوخ

ای قلم در حرف هایت اثری نیست

آشنا دَن مَنَه بیرخَبَر یوخ

از آشنا برای من خبری نیست

گَلدی بو جومعَه دَ گِشدی آلله

این جمعه هم آمد و گذشت ای خدا

فاطمَه یوسیفینَّن خبر یوخ

از یوسف فاطمه(س)خبری نیست

یاندی پروانَه لَرشمعِ سوندی

پروانه سوخت و شمع زندگیش خاموش شد

آیریلیقدان اورَه قانَه دوندی

از جدایی دل ها خون شد

شَأنیدَه رُتبَه دَه بی بَدَل سَن

در شأن و مقام بی همتایی

هرگوزَل دَن آقا سَن گوزَل سَن

از هرزیبایی آقا تو زیباتری

کیم دییر آیریلیق در دَه سال ماز؟

چه کسی می گوید جدایی انسان را دردمند نمی کند؟

عاشیقین صبرینی اَل دَن آلماز؟

وصبرِ عاشق را لبریز نمی کند؟

ای گوزوم یول لارا باخ داریخما

ای چشمم به راه نگاه کن و دل تنگ مشو

گون همیشَه بولوت آت دا، قالماز

چون که خورشید همیشه زیر ابر نمی ماند

قونچَه گول لَر نَه اندازَه سُل سون

غنچه ی گل چقدر پرپر شود؟

قلبیلَر قویما قانیلَه دُلسون

مگذار قلب ها خون شود

گَلدی بو جُمعَه دَه گَلمَدین سَن

این جمعه هم آمد ولی شما نیامدید

گون سایِم جمعه ی دیگَر اولسون

روزها را می شمارم تا جمعه ی دیگر برسد

ای "صفایی" هَلَه دُز فراقه

ای "صفایی" صبر کن در فراقش

یول سالاخ بیزدَه بیردَه عراقَه

تا بارِ دیگر مسیرمان به طرف عراق بیفتد

قلبیلَر غُصَّه دَن داغلی قالدی

قلب ها از غصه ات داغدارشده است

یا امام زمان گَل اَمان دی

یا امام زمان(عج)بیا و رحم کن

کربلا یول لاری باغلی قالدی

راه های کربلا بسته مانده

سروده : شجاع الدین صفری(صفائی)

دانلود سبک با صدای زیبای حاج ابراهیم رهبر

نظرات  

+15 1 تشکریوزارسیف جمعه 21 آبان 1389 ، ساعت 21:00
سلام
از این که اشعار زیبای ترکی را توی سایت قرار می دهید بسیار متشکرم.

پاسخ مدیر:
ما هم از آقای سعید رضایی که اشعار ترکی و آذری بسیار زیبایی را تهیه می کنند بسیار متشکریم .
دوست گرامی مدیریت سایت قصد دارد در آینده نزدیک بخش ویژه اشعار ترکی و آذری را راه اندازی کند در صورتی که مایل به همکاری در این بخش می باشید با عضویت در سایت ، خودتان اشعار مورد نظرتان را روی سایت قرار دهید .
با تشکر
نقل قول

+20 2 متشکرمآوا جمعه 26 خرداد 1391 ، ساعت 15:09
از نوحه ترکی ممنون..من ترک نیتم ولی عاشق این نوحم..چه معنی زیبایی داره
ممنون
نقل قول

+9 3 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )محمدی mohammadi سه شنبه 28 شهریور 1391 ، ساعت 16:16
سلام
استفاده کردیم با تشکر از لطف شما
نقل قول

+5 4 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )امید پنجشنبه 25 آبان 1391 ، ساعت 16:29
عالی بود ازشما تشکر میکنم از سایت بینظیرتون
نقل قول

+13 5 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )اسماعیل سه شنبه 30 آبان 1391 ، ساعت 00:02
خیلی ممنون درصورت امکان نوحه اذری زیادبگذارد
نقل قول

+4 6 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )اسماعیل سه شنبه 30 آبان 1391 ، ساعت 00:05
نقل قول

+8 7 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )ابوالفضل جمعه 27 بهمن 1391 ، ساعت 11:00
تشکر میکنم از سایت خوبتون
هر چند بار گوش کردم این نوحه رو خود به خود اشکم اومده
نقل قول

+3 8 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )امیر حسین چهارشنبه 14 فروردین 1392 ، ساعت 18:46
اجرتون با امام حسین , با اینکه با صدای سلیم نوبد ولی خیلی خوب بود :( ♥ ♥
نقل قول

+3 9 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )محمد دوشنبه 19 فروردین 1392 ، ساعت 00:51
به به چقدر نوحه زیبایی.خدااجرتان بدهد
نقل قول

+5 10 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )محمود دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 ، ساعت 10:56
باسلام من محمودحیدری دانشجوی افغانستانی هستم به مداحی های ترکی هم علاقه دارم کمی هم ترکی بلدم اگر امکان داره برایم چند تا مداحی ترکی همراه ترجمه ایمیل کنید بااحترام
نقل قول

+8 11 MadahiShohda Sharmandim سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 ، ساعت 14:57
salam
mikhastam bedonam mishe in madahi ro vasam peyda konid man natonestam peyda konam
شب هاي جمعه مي‌شود
چشم انتظارت مادرا
پيشم نشين بهر خدا
پيشم نشين بهر خدا
...
مادر شب جمعه بيا
بنشين کنار خاک من
با دوستان من بگو بر تربت نمناک من..
نقل قول

+4 12 مداحيmozaffar چهارشنبه 05 تیر 1392 ، ساعت 22:11
نوحه اي قلم خوب است بهتر ميشد اگه فايل تصويري اين نوحه را بشه دانلود كرد
نقل قول

+5 13 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )پرویز جمعه 21 تیر 1392 ، ساعت 18:14
بسیار ممنون از شعر ترکی ای قلم سوزلرین که من عاشقش هستم
نقل قول

+2 14 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )صفری جمعه 21 تیر 1392 ، ساعت 23:40
باسلام ضمن تشکر از حضرتعالی که سرود ای قلم سوزلرینده اثر يوخ را گذاشتید ولی نتواستم آن را دانلود کنم لطفا در صورت امکان آن به به آدرس بفرستيد. باتشکر
نقل قول

+4 15 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )جلیل چهارشنبه 02 مرداد 1392 ، ساعت 00:35
من ترک زبان نیستم ولی این نوحه رو خیلی دوست دارم به همین خاطر همیشه دوست داشتم معنی فارسی این نوحه رو متوجه بشم ، ممنون بابت ترجمه و دانلود ، موفق باشید.
نقل قول

+5 16 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )علي گواشيري شنبه 05 مرداد 1392 ، ساعت 09:27
من آذري نيستم ولي اين اشعار را بسيار دوست دارم
نقل قول

+2 17 دستتان درد نكندعلي گواشيري شنبه 05 مرداد 1392 ، ساعت 09:38
دستتان درد نكند
نقل قول

+5 18 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )کاظم عبداللهی دوشنبه 07 مرداد 1392 ، ساعت 13:55
الحق والانصاف که بعضی نواها ماندگارهستند ودر وجود انسان رسوخ میکند.باتشکر
نقل قول

+3 19 عشقسعید دوشنبه 18 شهریور 1392 ، ساعت 20:07
ای جان ای جان عچب شعری واقعا گوش بدیوسرحال نشی امام زمانی نیستی
نقل قول

+4 20 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )فهیم سه شنبه 19 شهریور 1392 ، ساعت 19:55
محشره,واقعادیوونه کنندس....
نقل قول

+3 21 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )هادی چهارشنبه 27 شهریور 1392 ، ساعت 08:46
اگر چه ترکی بلد نیستم ولی امروز با شنیدن وخواندن ترجمه دو چندان لذت بردم از مدیریت سایت سپاسگزارم
نقل قول

+4 22 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )حسین جلیلی شنبه 20 مهر 1392 ، ساعت 22:47
کلی دنبال این شعر بودم من اصلا ترکی بلد نیستم اما این شعر رو که تو تلویزیون میذاره با زیرنویس به حدی سورناک میخونند این شعر که گریه ش میگیره آدم
ظهر های جمعه همیشه حدود ساعت 12 تا 13 میذاشت شبکه 1

اگه میشه کلیپ تلویزیونیش رو بذارید برا دانلود با تشکر
نقل قول

+3 23 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک ) —امین فردی پور یکشنبه 28 مهر 1392 ، ساعت 19:57
منم مثل دگردوستان خیلی دنبال این شعر بودم من اصلا ترکی بلد نیستم ولی ونقدر استاد رهبر باسوز می خونه که هرکسی که یه کم دوستدار اهل بیت باشه اشکاش سرازیر میشه التماس دعا فرزند دوساله ام بیمار است ازطرف ما برای همه بیماران جهان دعاکنید ((الهم عجل لولیک الفرج
نقل قول

+4 24 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )محمد علي صادقي چهارشنبه 08 آبان 1392 ، ساعت 21:39
الهم عجل لوليك الفرج بحق رقيه سه ساله
آنچه كه از دل برآيد لاجرم بردل نشيند
به نظر من هيچ مهم نيست كه معناي تركي آنچه استاد ابراهيم رهبر ميخوانند نفهميم فقط اين را ميدانم از سويداي دل هر بچه شيعه چشم به راه ميخونن. خداوند به ايشان و همه مادحين اهل البيت(ع) توفيق روز افزون عنايت كند. نفس شما هم ، همه گرم يا علي مدد.
نقل قول

+3 25 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )مریم چهارشنبه 22 آبان 1392 ، ساعت 14:12
این شعر بسیار زیباست...وبا تشکر از شما که این اشعار ونوحه های دلنشین را جمع آوری میکنید فقط اگر یه کم کیفیتشون بهتر بود خیییلی خوب میشد.
نقل قول

0 26 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )محمد جواد عزیزی پنجشنبه 23 آبان 1392 ، ساعت 10:53
فقط می توانم بگویم تشکر و خسته نباشید خدا همیشه حنجرتو سالم نگه دارد
نقل قول

-1 27 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )محمد جواد عزیزی پنجشنبه 23 آبان 1392 ، ساعت 10:54
دست شما درد نکنه
نقل قول

0 28 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )مهسا جمعه 24 آبان 1392 ، ساعت 12:20
وای که چقد قشنگه این اهنگ.
نقل قول

0 29 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )ارسلان مراديان پنجشنبه 07 آذر 1392 ، ساعت 00:25
با تشكر از زحمات شما واقعا عاليه و سوز داره.
ا
نقل قول

+2 30 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )هادی جمعه 15 آذر 1392 ، ساعت 18:53
سایت خیلی خوبی دارین؛مرسی
به نظر بنده نوحه" ای قلم" از استاد رهبر ،شاهکار نوحه های ترکی هست؛چون بنده با آنکه 8 سال هست که این مناجات با امام زمان(عج) رو گوش میدم هنوزم برام طراوت و تازگی خاصی داره.
نقل قول

+1 31 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )بهنام جمعه 25 بهمن 1392 ، ساعت 17:46
ساقل
نقل قول

+1 32 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )زهرا جمعه 25 بهمن 1392 ، ساعت 23:52
واقعا ممنون،خیلی دنبال این نوحه بودم،بخصوص اینکه متن شعررا هم قرار داده اید،خدا خبرتان دهد
نقل قول

+2 33 ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )زهرامحمدی راد شنبه 26 بهمن 1392 ، ساعت 11:11
سلام دستت شما درد نکند بابت این مداحی زیبا اجرتون با امام زمان
نقل قول

-1 34 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )مرجان پنجشنبه 21 فروردین 1393 ، ساعت 23:15
آقا... ما بدا هم دل داریم...یک نظر...
نقل قول

0 35 شکرحسن پنجشنبه 04 اردیبهشت 1393 ، ساعت 13:31
نمی دونم چی بگم فقط میتونم بگم عاقبتتون خیر التماس دعا
نقل قول

0 36 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )v یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 ، ساعت 19:56
سلام مرسی مدیر سایت اما
اما وقتی نظرات رو میخوندم دوستان اشاره به کلمه اشتباه آذری کرده بودن که اصلش نوحه ی تر کیه و ما مردم ترک زبانیم نه آذری زبان
نقل قول

+1 37 تقدیر و تشکرعباسی چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 ، ساعت 18:33
با سلام
قبلا از اینکه اشعار ترکی را نیز در سایت وزین خود گنجانده اید سپاسگزارم .
تماس و خریدی که از شما داشتم عرض کرده بودم در بیشتر مجالس ما از اشعار ترکی استفاده می شود لذا ارائه اشعار جدید ترکی باعث استقبال چشمگیری خواهد شد.
با احترام - عباسی ، خلخال
نقل قول

0 38 تشکر و سپاس فراوانفاطمه سادات جمعه 23 خرداد 1393 ، ساعت 00:04
اجرتان با ائمه معصومین علیه السلام من بیرجندی هستم زبان فارسی و ترکی که میدانید با هم تفاوت فراوان دارد باز اگه لهجه داشته باشی بیشتر اما من هر موقع این اشعار را میشنیدم بدون اینکه معنی اش را بدانم به اسم امام زمان که می رسید شدیدا گریه ام میگرفت ، خیلی دنبال معنی این شعر بودم و حالا که پیداش کردم ترکیش رو هم سعی کردم حفظ کنم خدا خیرتان دهد.
نقل قول

+1 39 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )علیرضا دوشنبه 09 تیر 1393 ، ساعت 12:46
خیلی متشکرم
اجرتان با اقا امام زمان
نقل قول

+1 40 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )الهام ابراهیمی سه شنبه 10 تیر 1393 ، ساعت 11:14
خدا خیرتون بده
نقل قول

0 41 تشکرمحب المهدی سه شنبه 24 تیر 1393 ، ساعت 14:51
واقعاً متشکریم. با اینکه آذری زبان نیستیم ولی این مداحی را خیلی خیلی دوست داریم
نقل قول

0 42 تشکرمحب المهدی سه شنبه 24 تیر 1393 ، ساعت 14:53
واقعا ممنون و متشکریم
نقل قول

0 43 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )سعیده سه شنبه 21 مرداد 1393 ، ساعت 09:37
من هروقت این مداحی رو گوش میدم احساس خیلی خوبی پیدا میکنم . واقعا ازتون ممنونم
نقل قول

0 44 پاسخ: ای قلم سوزلرینده اثر یوخ (به همراه ترجمه فارسی و دانلود سبک )هادی اینانلو جمعه 24 مرداد 1393 ، ساعت 14:59
با سلام.بسیار لذت بردیم.این شعر همیشه بوی تازگی دارد و باهر بار گوش دادن انسان را منقلب می سازد.

اجر سراینده ، خواننده و منتشر کنندگان با امام زمان.
نقل قول

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

برترین مطالب از دید کاربران

آخرین مطالب

محصول تصادفی